![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6151a2971aed8976420674.jpeg?itok=TBzrn_0R)
Автошлях Н-13 Львів-Самбір-Ужгород є альтернативою міжнародній трасі М-06 Київ – Чоп.
На ділянці в смт Великий Березний ремонтні роботи вже завершено. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
За його словами, тут дорожники влаштували два шари асфальтобетону та виконали всі супутні роботи.
«Масштабний ремонт маршрутів у нашій області триває. Виконуємо амбітний план Глави держави у 2021 році – відновити 265 км державних автошляхів загального значення на Закарпатті», – зауважив Іштван Петрушка.
Дороги регіону ремонтують завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Остання зміна сторінки: 27-09-2021 16:52