Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

7 вересня, в Ужгородській райдержадміністрації члени архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації провели своє чергове засідання, в якому  прийняла участь в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко. На  раді було розглянуто проект внесення змін до детального плану території мікрорайону «Південний» в урочищі «Вузки» в с. Невицьке  та п’ять детальних планів, зокрема:   детальний план території для розміщення будинку ритуальних послуг на території діючого кладовища в с. Чомонин, замовник Великодобронська сільська рада;  детальний план території для розміщення будинку ритуальних послуг на території діючого кладовища  в с. Мала Добронь, замовник Великодобронська сільська рада;  детальний план території  для  розміщення   будівлі    торгівлі в  с. Кам’яниця, Оноківської сільської ради;  детальний план території  для  розміщення  індивідуального житлового будівництва у с. Сторожниця,  Холмківської сільської ради та детальний план території  для  розміщення  індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.  Велика Добронь. Активну участь в роботі архітектурно-містобудівної ради прийняли виконавці і розробники проектів. В ході обговорення, всі вищезазначені проекти  містобудівної документації були схвалені та рекомендовані до затвердження органам місцевого самоврядування Ужгородського району. По проекту внесення змін  в містобудівну документацію «Деталний план території  К-488, території колишнього господарського двору в с. Оноківці,  було прийнято рішення відкласти на доопрацювання, у зв’язку з відсутністю необхідних документів.

Остання зміна сторінки: 08-09-2021 09:34