![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20210908_085545_660.jpg?itok=Fy2PFxim)
7 вересня, в Ужгородській райдержадміністрації члени архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації провели своє чергове засідання, в якому прийняла участь в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко. На раді було розглянуто проект внесення змін до детального плану території мікрорайону «Південний» в урочищі «Вузки» в с. Невицьке та п’ять детальних планів, зокрема: детальний план території для розміщення будинку ритуальних послуг на території діючого кладовища в с. Чомонин, замовник Великодобронська сільська рада; детальний план території для розміщення будинку ритуальних послуг на території діючого кладовища в с. Мала Добронь, замовник Великодобронська сільська рада; детальний план території для розміщення будівлі торгівлі в с. Кам’яниця, Оноківської сільської ради; детальний план території для розміщення індивідуального житлового будівництва у с. Сторожниця, Холмківської сільської ради та детальний план території для розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Велика Добронь. Активну участь в роботі архітектурно-містобудівної ради прийняли виконавці і розробники проектів. В ході обговорення, всі вищезазначені проекти містобудівної документації були схвалені та рекомендовані до затвердження органам місцевого самоврядування Ужгородського району. По проекту внесення змін в містобудівну документацію «Деталний план території К-488, території колишнього господарського двору в с. Оноківці, було прийнято рішення відкласти на доопрацювання, у зв’язку з відсутністю необхідних документів.
Остання зміна сторінки: 08-09-2021 09:34