Засідання постійно діючої районної робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулося засідання постійно діючої районної робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами,  яку провів керівник робочої групи, заступник голови райдержаміністрації Віталій Дупин з начальником сектору з надання адміністративних та інших послуг Ужгородської державної податкової інспекції головного управління державної податкової служби у Закарпатській області Василем Симчерою, старшим лейтенантом поліції, оперуповноваженим СКП ВП №1 Ужгородського РПУ ГУНП в Закарпатській області Іваном Курахом та начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації Романом Хайнасом.

На нараді обговорювалися питання  щодо  виявлення порушень вимог законодавства у сфері обігу нафтопродуктів та вжиття заходів оперативного реагування на виявлені порушення.

Правоохоронними органами регулярно  проводиться робота щодо виявлення нелегальних АЗС, які функціонують без належних документів, а також фіксуються факти  незаконної діяльності АЗС.

Підсумовуючи нараду, учасники вирішили продовжувати активну співпрацю та напрацювання ефективних методів протидії правопорушенням.

В Ужгородській районній адміністрації діє „Гаряча лінія” і кожен небайдужий може надати інформацію щодо діяльності, на його думку, нелегальних АЗС в Ужгородському районі.

Номер телефону гарячої лінії: 61-55-09.

Остання зміна сторінки: 27-08-2021 14:40