В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко взяла участь у селекторній нараді

30 червня в.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації взяла участь у селекторній нараді при голові обласної державної адміністрації Анатолія Полоскова в режимі відеоконференцзв’язку. На порядок денний було винесено ряд питань економічного, соціального та культурного розвитку: про стан проведення вакцинації в області; про стан реалізації проекту з будівництва амбулаторій у сільській місцевості; про стан готовності парків „першої хвилі” в рамках проекту „Активні парки”; про стан затвердження схем санітарного очищення населених пунктів області. За результатами наради головою облдержадміністрації надано ряд доручень за відповідними напрямками роботи та наголошено про необхідність активізації роботи із зазначених питань і посилення контролю за їх виконанням.

Остання зміна сторінки: 30-06-2021 16:29