В Ужгородській райдержадміністрації відбулась робоча нарада

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації у форматі відеоконференції  відбулась робоча нарада з представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення доступності приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій, яку провів член центральної виборчої комісії.

У нараді взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк та представники місцевих рад територіальних громад району. Під час заходу було розглянуто законодавчі вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, їх доступність, а також шляхи і перспективи покращення безбар’єрності виборчого процесу та усунення перешкод на шляху реалізації виборчих прав громадян.

Остання зміна сторінки: 30-06-2021 14:11