В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації отримала перше щеплення від COVID-19.

Сьогодні в Ужгородської райдержадміністрації було організовано тимчасовий пункт щеплення з відповідними умовами.

В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко  отримала перше щеплення від COVID-19. Щоб завершити курс, вакцинація проходить у два етапи інтервалом три-чотири тижні. Щеплення проводилось працівниками мобільної бригади та медичними працівниками

„В умовах сьогодення вакцинація є надзвичайно важливою, бо побороти COVID-19 лише засобами індивідуального захисту практично неможливо. На моє переконання, щеплення проти COVID-19 є єдиною можливістю повернутися до нормального звичного для нас життя”, - запевнила Христина Мацко.

Остання зміна сторінки: 16-06-2021 17:20