Позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Віталій Дупин прийняв участь у позаплановому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС.
Засідання відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації та керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпаття Ігора Шинкарюка, який повідомив про зміни в маршрутизації пацієнтів.
За його словами, в Україні оновили перелік закладів для лікування пацієнтів із підтвердженим/підозрілим випадком коронавірусної інфекції.
«На Закарпатті продовжать функціонувати 9 закладів охорони здоров’я, в яких прийматимуть хворих на COVID-19. За планом вони повинні забезпечити 940 ліжок, з яких 96 – інтенсивної терапії», –  додав заступник голови облдержадміністрації.
Так, ліжковий фонд інших восьми лікарень області резервують з розрахунку не менше 50% від наявних ліжок, щоб у разі погіршення ситуації повторно розгорнути.

Остання зміна сторінки: 03-06-2021 20:26