Відбулося засідання Палати місцевих та регіональних влад Конгресу

Сьогодні, в обласній державній адміністрації в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко взяла участь у засіданні Палати місцевих та регіональних влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Перезидентові України в режимі відеоконференцзв’язку, яке проходило у м. Хмельницький. Також, в Ужгородській районній державній адміністрації, долучились до засідання заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин разом з головами територіальних громад району. Був присутнім  на заході й керуючий справами Ужгородської районної ради Андрій Кушнірук. У порядку денному обговорювались питання - фінансування районних рад, готовність до опалюваного сезону та передача освітньо-професійних училищ на баланс місцевих громад. Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президенті України, який повинен об'єднати з усіх ланок законодавчої, виконавчої влади та організації місцевого самоврядування, а також  сприяти ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів.

Остання зміна сторінки: 03-06-2021 17:01