Керівництво Ужгородської райдержадміністрації взяли участь у онлайн-нараді щодо вакцинації працівників освіти

Сьогодні, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та заступник  голови райдержадміністрації Віталій Дупин взяли участь у онлайн-нараді під головуванням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолія Полоскова щодо вакцинації працівників освіти вакциною Pfizer. Також, у нараді брали участь директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Пшеничний, завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик.   Область вже отримала 3510 доз вакцин Pfizer, які будуть розподілені по районам згідно списків. Станом на сьогодні  заявку на щеплення  працівників освіти подали й керівники освітніх закладів Ужгородського району. Цього тижня, розпочнеться процес вакцинації освітян, який будуть забезпечувати КНП "Ужгородський міський центр первинної медико-санітаної допомоги" Ужгородської міської ради, КНП “ Ужгородський районний Центр первинної медико-санітаної допомоги Ужгородської районної ради” та КНП “Центр первинної медико-санітаної допомоги Великоберезнянської районної ради. Вакцинуватимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації. Дуже важливо, що захист від цієї небезпечної інфекції зараз можуть отримати вчителі, адже головним чинником у забезпеченні якості та безперервності навчання під час пандемії є вакцинація освітян.

Остання зміна сторінки: 01-06-2021 14:24