У Раківській гімназії Тур’є-Реметівської територіальної громади відкрили спортивний зал

27 травня у Раківській гімназії Тур’є-Реметівської територіальної громади Ужгородського району відкрили спортивний зал. В урочистому відкритті взяли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров. У заході, також прийняли участь в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко - перший заступник голови Ужгородської РДА, голова районної ради Юрій Фрінцко, Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, Тур’є-Реметівський сільський голова Надія Девіцька та її заступники, старости, Цапик Владислав Йосипович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Тур’є - Реметівської сільської ради, Михайло Несуха – директор ТОВ „ПБК „Закарпатреконструкція”. Були присутні запрошені депутати Верховної ради України Роберт Горват та Михайло Лаба, депутати Ужгородської районної ради Ігор Денисенко, Мар’яна Ладомиряк.У своєму виступі з вітальним словом Христина Мацко привітала присутніх з відкриттям спортивного залу, який слугуватиме для активного заняття спортом та відвідуванням шкільних спортивних секцій учнів. Побажала успіхів у роботі та популяризації здорового способу життя серед дітей та дорослих територіальної громади, а також за значний особистий внесок у реалізацію Програми Президента „Велике будівництво” нагородила грамотою Ужгородської районної державної адміністрації Михайла Несуха – директора ТОВ „ПБК „Закарпатреконструкція” . На реалізацію даного проекту кошти були виділені із Державного бюджету (Державного фонду регіонального розвитку, та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій),а також додаткові кошти виділялися з районного та місцевих бюджетів для співфінансування. Приємно, що відтепер діти займатимуться спортом в комфортних умовах. Відкриття цієї зали – дуже важливий крок для розвитку спорту та фізичної культури.

Остання зміна сторінки: 28-05-2021 10:18