Участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

Сьогодні, 25 травня, в.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, голова районної ради Юрій Фрінцко, взяли участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася по системі відеоконференцзв’язку. Під час засідання колегії було розглянуто ряд питань, серед яких: про підсумки економічного і соціального розвитку області за І квартал 2021 року; про підсумки виконання місцевих бюджетів області за І квартал 2021 року; про стан фінансово-бюджетної дисципліни та найбільш суттєві фінансові порушення, встановлені контрольними заходами, проведеними управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області на підприємствах, в установах та організаціях області у січні-березні 2021 року; про підсумки проходження опалювального періоду 2020-2021 років та завдання щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу і бюджетних установ області до осінньо-зимововго періоду 2021-2022 років; про стан пенсійного забезпечення в області та погашення заборгованості платниками до бюджету Пенсійного фонду України та про результати внутрішніх аудитів, проведених протягом 2020 року. У ході засідання доповідачі проінформували та обговорили питання порядку денного. Після заслуховування, з кожного питання були прийняті відповідні рішення, спрямовані на консолідацію зусиль  і заходів для соціально-економічного розвитку.

Остання зміна сторінки: 25-05-2021 14:20