Засідала робоча група щодо виявлення нелегальних АЗС

В Ужгородській  райдержадміністрації діє робоча група з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами у всіх їх проявах. В рамках виконання доручення голови Закарпатської облдержадміністрації щодо активізації роботи з виявлення нелегальних АЗС та випадків реалізації пально-мастильних матеріалів на легальних АЗС без дозвільних та розрахункових документів, зокрема фіскальних чеків 21.05 2021 було проведено робочу нараду групи. Нарада пройшла за участі в.о. голови райдержадміністрації Христини Мацко, заступника голови райдержадміністрації, керівника робочої групи Віталія Дупина, представників райдержадміністрації, Державної податкової служби та Національної поліції України. Було вироблено алгоритм подальшої взаємодії органів влади в питаннях виявлення нелегальних АЗС та ліквідації у районі нелегального обігу нафтопродуктів. Представниками правоохоронних органів було зазначено, що з початку проведення контрольних заходів значно зменшилась кількість виявлених правопорушень у сфері торгівлі нафтопродуктами. Проведення контрольних перевірок здійснюється за участі представників райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 21-05-2021 16:09