Ужгородська райдержадміністрація приєдналась до відзначення Дня вишиванки!

Традиційно, щороку у травні, Україна і весь світ - відзначає Свято Вишиванки. Цього року свято припало на 20 травня. Вишиванка –  це код нашої нації, віковічні символи, що зберігають в собі моменти історії, передають традиції предків та уособлюють дух українців. Це своєрідний оберіг. Символ краси, міцного здоров’я та щасливої долі. У цей день мільйони людей по всьому світу одягають вишиту українську сорочку,  демонструючи свою єдність з українським народом!

Приєдналась до святкування Дня вишиванки і працівники райдержадміністрації та районної ради. З піднесеним гарним настроєм влаштували святкову фотосесію і поділилися своїми фото в красивих вишиванках. Цікаві візерунки та оригінальні поєднання –  показали, що вишита сорочка – красива та незамінна річ у гардеробі кожного українця.

Остання зміна сторінки: 20-05-2021 11:37