Зі святом, дорогі Матері!

Дорогі жінки, любі наші матері!

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.

Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.

Отже бажаємо усім Вам, наші  дорогі  матері, турботливі  бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі  дочки, міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, хай приносять вони Вам лише радість, хай Всевишній береже Ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Зі святом, дорогі Матері!

Остання зміна сторінки: 09-05-2021 09:29