Нарада щодо підготовки відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин прийняв участь у нараді у фоматі відеоконференцзвязку щодо проєкту плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Спікер наради – радник голови Закарпатської облдержадміністрації Є.В. Тищук обговорив проєкт плану заходів,  проінформував райдержадміністрації про заходи які плануються проводитися на території Закарпатської області.

З нагоди 30-річчя Незалежності на державному, обласному і районному рівнях відбудуться заходи, присвячені зміцненню міждержавних відносин та розвитку культурної дипломатії, а саме парад військ, урочистості за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості та церемонії покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, учасників операції об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення тематичних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, присвячених 30-й річниці незалежності України, шляхам розвитку держави та її сьогоденню, консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави, організацію медійних, виставкових, інших інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів.

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 14:50