Тривають перевірки щодо перебування на самоізоляції осіб, які хворіють на коронавірусну інфекцію, суб’єктів господарювання та громадських місць.

Дупин Віталій – заступник голови Ужгородської райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі  особисто перевіряв і контролював роботу груп і був присутній при перевірках в новоствореному Ужгородському районі (Ужгородський, Великоберезнянський та Перечинський район).

До складу спеціальних груп увійшли представники поліції, керівники робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації територіальних громад, старости громад, сімейні лікарі, епідеміологи та представники держспоживслужби.

З 08.03.21 по 19.03.21 мобільними групами перевірено:

-  538 осіб, що підлягають самоізоляції;

- 525 суб’єктів господарювання;

- 28 громадських місць;

- виявлено 205 правопорушень, за якими складено адміністративні матеріали.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі з спеціальними групами продовжує роботу з контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими на COVID-19 та перевірку за дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Остання зміна сторінки: 19-03-2021 16:53