Апаратна нарада при керівнику апарату райдержадміністрації

Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Р.Ю. провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення наради йшлося про підготовку до Публічного звіту голови райдержадміністрації, проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в структурних підрозділах райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права, матеріально-технічне забезпечення структурних підрозділів, про проведення навчання з питань е-декларування для працівників райдержадміністрації.  Підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено план заходів на найближчий період. Керівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації доповіли про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах.

По завершенню апаратної наради керівником апарату райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень на поточний тиждень.

Остання зміна сторінки: 15-02-2021 16:13