АЗПСМ В С.БАТФА ПЕРЕДАНО НА БАЛАНС СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в с.Батфа Ужгородського району здійснювалося будівницвто амбулаторії загальної практики сімейної медицини за кошти державного бюджету, на умовах співфінансування з районного бюджету.  Замовником робіт виступала райдержадміністрація. Виконання будівельних робіт здійснювала підрядна організація ТОВ „Закарпатгарантбуд”.

Вартість будівництва відповідно до договору підряду склала 5149,021 тис. грн., профінансовано державою –  5002,783 тис. грн.

З метою ефективного використання об’єкту комунальної власності, сьогодні райдержадміністрація передала Галоцькій сільській раді незавершений будівництвом об’єкт «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Батфа Ужгородського району-будівництво», а також функції замовника та витрати по будівництву, проектно-кошторисну та відповідну нормативно-технічну документацію.

Будівництво об’єкту завершене, триває підготовка до здачі   в експлуатацію планується найближчим часом.

Остання зміна сторінки: 09-11-2020 14:21