„Запитай у влади” з першим заступником голови райдержадміністрації Христиною Мацко

Як повідомлялося, сьогодні в райдержадміністрації відбулася пряма телефонна лінія «Запитай у влади», під час якої жителі Ужгородщини з особистих питань зверталися до першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко. Питання стосувались отримання субсидій, роботи транспорту приміського сполучення, надання соціальної та медичної допомоги.

Вислухавши запитувачів, Христина Карлівна надала вичерпні роз’яснення, а по окремих питаннях – доручення відповідним працівникам сприяти громадянам у вирішенні їх проблем.

Про результати розгляду звернень громадяни будуть поінформовані у письмовій формі у терміни, встановлені законодавством.

Остання зміна сторінки: 12-08-2020 16:58