Вячеслав Дворський зустрівся з директорами дитячих шкіл мистецтв району

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з керівниками дитячих шкіл мистецтв району, де розглядалися питання оптимізації штатної чисельності працівників, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету.

Участь у нараді взяли заступник голови районного ради Степан Мацко, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, керівник апарату РДА Руслана Боднарюк, начальник фінансового управління Ольга Ящищак, начальник та головний спеціаліст відділу культури Марія Котляр та Лариса Фельцан, головний спеціаліст юридичного відділу Юлія Багара, працівники методичного кабінету в галузі культури.

Під час зустрічі керівники ДШМ проінформували про поточний стан справ у закладах, зокрема про організацію навчання у сільських філіях та акцентували увагу на недопущенні закриття закладів у населених пунктах, що  віддалені від базової школи, у зв’язку зі зверненнями батьків, діти яких навчаються у відповідних закладах.

Присутні обговорили подальший розвиток мистецько-освітньої галузі, окреслили основні завдання щодо організації навчально-виховного процесу та належного функціонування районних закладів культури у сільській місцевості.

Директорам дитячих шкіл мистецтв дано доручення покращити організацію трудового розпорядку, надання якісних послуг з початкової мистецької освіти, залучати дітей у навчальний процес, тобто  пропонувати такі моделі навчання, які зроблять початкову мистецьку освіту доступною і привабливою.

Остання зміна сторінки: 13-12-2019 14:42