Відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт

14 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко відбулося засідання районної комісії з прийняття рішення щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проекті, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Під час комісії були обговорені проблемні питання, які виникли в процесі придбання квартир для дітей-сиріт. Визначили шляхи їх вирішення та подальший напрямок роботи.

Районна комісія з прийняття рішення щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проекті, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, розглядала питання щодо виділення грошової компенсації за належні для отримання житлових приміщень особі з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Також надала особі вичерпні роз’яснення щодо процедури здійснення відповідного правочину у рамках правового поля визначеного законодавством.

Остання зміна сторінки: 14-08-2020 14:07