Відбулася зустріч з водіями швидкої допомоги

За ініціативи керівництва району сьогодні в райдержадміністрації відбулась зустріч в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка з водіями швидкої допомоги, де обговорити алгоритм дій в умовах нестійкої епідеміологічної ситуації. Участь у зустрічі взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова районної ради Руслан Чорнак, керівник  робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі Христина Мацко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко.

У зв’язку з роботою водіїв в складних умовах,  з метою оперативного реагування на ті випадки, де є підозри на коронавірусну інфекцію, буде посилена превентивна робота та контроль за дотриманням вимог карантинних заходів.

Також будуть прийняті управлінські рішення щодо гідної оплати праці водіїв бригад екстреної медичної допомоги, які працюють у таких самих складних умовах, що і медпрацівники.

Остання зміна сторінки: 01-04-2020 14:09