В Ужгородському районі проводять моніторинг та оцінку рівня безбар’єності громадських об’єктів

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації з метою моніторингу виконання заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, Ужгородська районна військова адміністрація спільно з представниками територіальних громад проводить моніторинг та оцінку рівня безбар’єності громадських об’єктів, що знаходяться на території району.

Так, 18.05.2024 відвідано заклад дошкільної освіти “Гомок” по вул. Зеленій в с. Холмок. Вказаний заклад освіти повністю відповідає вимогам безбар’єрності: на території встановлений підйомник, заклад забезпечений широкими дверними отворами без порогів, ключові написи дублюються шрифтом Брайля, по всій будівлі наявні тактильні плитки та тактильні смуги. Також на території закладу функціонує безбар’єрне укриття.

Працівники районної державної адміністрації надають рекомендації стосовно дотримання кожним громадським об’єктом вимог доступності та контролюють виправлення зауважень.

Остання зміна сторінки: 21-05-2024 09:15