В Ужгороді відзначили 210-у річницю з дня народження Тараса Шевченка

Захід-вшанування відбувся на площі Народній перед пам’ятником Кобзарю. Віддати шану поету, генію, пророку, найвідомішому борцю за свободу мужнього українського народу прийшли керівники області, району  та міста, дипломати, представники громадськості та ЗМІ.
І нині хоробрі українські сини і доньки України виборюють право жити у вільній і незалежній державі у протистоянні з російським агресором. Світлу пам'ять Героям сьогодення, які віддали життя за свою державу, вшанували хвилиною мовчання.
Церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Т. Шевченку, відбулася у музичному супроводі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору.
Присутні ужгородці та гості міста разом із артистами хору помолилися за мир і перемогу України!

Остання зміна сторінки: 09-03-2024 16:30