В РДА відбулися засідання комісій

05 грудня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш. за участю членів комісії у присутності начальника РВ ДВС Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Плиски А.С. відбулися засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На засіданнях заслухано керівника ДП «Великолазівський» з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та арбітражного керуючого ДП «Червона Зірка» щодо погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду та відшкодуванню пільгових пенсій. Надано роз’яснення щодо уникнення нарахувань, нижче встановленого законодавством рівня заробітної плати. З метою соціального захисту працюючих громадян, роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці, необхідності уникнення нарахувань, нижче встановленого законодавством рівня.

Остання зміна сторінки: 11-12-2019 15:50