В райдержадміністрації відбулась нарада щодо організації пасажирських перевезень

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась спільна нарада представників райдержадміністрації, Ужгородської міської ради, голів Баранинської, Оноківської, Холмківської ОТГ та перевізників на приміських маршрутах щодо приміських пасажирських перевезень автомобільним транспортом в Ужгородському районі.

14 вересня 2020 року закінчується договір про співпрацю в сфері автомобільних пасажирських перевезень між райдержадміністрацією та Ужгородською міською радою.  Відповідно Ужгородською міською радою буде припинено перевезення пасажирів з міста Ужгород до  прилеглих населених пунктів району: Баранинці, Оноківці, Розівка.

У зв’язку з цим райдержадміністрації необхідно здійснити ряд організаційних заходів.

Всі учасники наради детально обговорили підняте питання порядку денного та визначились з основними напрямками роботи у сфері пасажирських перевезень згідно законодавства.

Основна умова - збереження звичних для громадян маршрутів та зупинок. Проте, при зміні маршрутів з «міського» на «приміський» – кінцева зупинка «Автостанція». У зв’язку з цим необхідно переглянути схеми руху маршрутів та погодити зупинки з міською радою.

З метою забезпечення належної організації перевезення пасажирів по даних напрямках, необхідно вивчити: пасажиропотік, рентабельність, схеми руху, тощо, після чого оголосити конкурс із визначення перевізників на маршрутах.

Оскільки до завершення дії договору залишилось не багато часу, одне з прийнятих рішень на нараді – запропонувати Ужгородській міській раді продовжити термін дії договору про співпрацю в сфері автомобільних пасажирських перевезень на перевезення пасажирів із населених пунктів району, що прилягають до міста Ужгород на період дії договору міської ради з перевізниками, тобто до січня 2021 року. У такому випадку райдержадміністрація – як організатор перевезень, спільно з головами ОТГ та перевізниками матиме більше часу детально вивчити питання, врахувавши всі інтереси громадян при розробці паспортів нових маршрутів та оголосити конкурс на визначення перевізників.

Остання зміна сторінки: 14-07-2020 14:56