Прийом громадян у селі Коритняни

22 січня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський   з першим заступником голови райдержадміністрації Мацко Христиною здійснив виїзний прийом громадян у с. Коритняни.

Разом з сільським головою Ігорем Бадидою було обговорено ряд важливих питань, які безпосередньо зачіпають інтереси мешканців села, такі як: водопостачання та водовідведення сіл Кінчеш, Коритняни,  ремонт доріг, будівництво амбулаторії в селі Коритняни, питання децентралізації, її перспективи для розвитку громади та інші.

Також, в рамках заходу, голова райдержадміністрації відвідав місцеву школу,  зустрівся з керівництвом та  педагогічним колективом школи, поспілкувався з учнями та оглянув умови навчання та їдальню навчального закладу.

На порушені питання голова райдержадміністрації надав вичерпні усні роз’яснення.

Остання зміна сторінки: 22-01-2020 19:53