Проведено щотижневу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Еріка Кинєв провела щотижневу робочу нараду за участі заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та керівників структурних підрозділів РДА.
На нараді було розглянуто ряд питань, а саме: про оптимізацію структури райдержадміністрації; про підготовку до засідання колегії та наради при голові райдержадміністрації 28.11.2019; про фінансування об’єктів ДФРР; про утримання доріг в зимовий період та роботу тендерного комітету при райдержадміністрації; про висвітлення діяльності райдержадміністрації на сайті райдержадміністрації.

Начальники структурних підрозділів інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи.  Було наголошено на необхідності посиленої уваги до усіх питань, які стосуються життєдіяльності району. Також присутніх ознайомлено з дорученням голови РДА щодо оптимізації штатної чисельності працівників, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету, з метою 100 % забезпечення фінансовим ресурсом видатків на утримання діючої мережі бюджетних установ району.

Завершено нараду питанням планування роботи та перспективних завдань на поточний тиждень.

 

Остання зміна сторінки: 25-11-2019 14:59