Проведено архітектурно-містобудівну раду

11 грудня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Семаля та членів ради. Вела засідання Галина Денис – голова містобудівної ради, яка ознайомила присутніх з порядком денним.

На розгляд було винесено наступні проекти містобудівної документації:

1. Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок в с.Коритняни урочище „За школою”, Ужгородського району Закарпатської області.

2. Детальний план території за адресою с.Есень, вул.Фермська, б/н, для будівництва нової амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Есень Ужгородського району.

3.Проект містобудівної документації „Внесення змін у генеральний план с.Сторожниця суміщеного з детальним планом території”.

4. Детальний план території с.Оріховиця: мкрн. „Старе село”, ур. „Галайдів берег”, ур. „Лагуна”, ур. „Лазище”, ур. „Барацька гурка”.

5.Детальний план території для індивідуального садівництва, за межами населеного пункту, на території Яроцької сільської ради (Баранинської ОТГ).

6.Генеральний  план  поєднаний з детальним планом с.Розівка.

7. Детальний план території, з метою відведення земельної ділянки для організації та обслуговування кладовища, в районі урочища „Парцелиˮ, за межами населеного пункту, на території Баранинської сільської ради.

Додатково розглянули „Проект детального плану території для будівництва  автомобільного пункту пропуску  „Паладь-Комарівці-Руське”.

На підставі оцінки представлених проектів відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної ситуації, рада прийняла відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 16-12-2019 17:19