Про пріоритети молодіжної політики говорили в РДА

В рамках робочої зустрічі, яка відбулася в райдержадміністрації 23 січня, заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова Берегівської РДА Іштван Петрушка та голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак обговорили розвиток  спорту, молодіжної політики та сучасних  туристичних концептів.

Вже цього року планується створити і організувати роботу молодіжних центрів, діяльність яких має забезпечувати широкий спектр потреб молоді, популяризації здорового способу життя, передбачати як програмну діяльність, так і наявність простору для індивідуального проведення вільного часу. Тож присутні розглянули можливі приміщення для розташування цих центрів.

Також говорили про формування опорних шкіл в районах, які стануть базою для реалізації обласної програми по встановленю мультифункціональних спортивних майданчиків для занять різними ігровими видами спорту. Це є пріоритетом, який буде реалізовано вже цього року, адже діти повинні мати якісну навчальну, спортивну та матеріально-технічну базу.

Злагодженість дій та спільне бачення розвитку районів дає змогу генерувати нові ідеї та швидко їх реалізовувати.

Остання зміна сторінки: 24-01-2020 11:50