Керівники району провели прийом громадян в смт.Середнє

24 січня в адмінбудівлі Середнянської селищної ради голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак провели прийом громадян, на якому також був присутній селищний голова Емеріх Крицкій.

Громадяни зверталися до посадовців з різними питаннями - водопостачання та водовідведення, ремонт доріг, будівництво школи в мкр. Іванівка для ромських дітей, налагодження пільгового проїзду у громадському транспорті, надання матеріальної допомоги,  призначення субсидій та інші.

Також місцева громада звернулася з питанням щодо будівництва очисних споруд в смт. Середнє, на яку вже виготовлено проектно-кошторисну документацію.

На більшість питань порушених в ході прийому громадян було надано вичерпні відповіді та консультації, вирішення окремих керівники району взяли під особистий контроль.

Остання зміна сторінки: 24-01-2020 13:37