ПРОТОКОЛ № 11 позапланового засідання регіональної комісії від 22 червня 2020 р.
І. Про посилення на території області протиепідемічних заходів пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (Сітник Г.Я., Тимчик В.В., Буришин В.В., Лесьо Ю.Ю.)
Станом на 09.00 год. 22 червня 2020 року в області лабораторно підтверджено методом ПЛР тестування на гостре коронавірусне захворювання COVID-19 у 2188 хворих (370 медичних працівників), у тому числі:
- м. Ужгород – 502 особи (з них 99 медичних працівників);
- м. Мукачево – 224 особи (з них 38 медичних працівників);
- Великоберезнянський район – 72 особи (з них 5 медичних працівників);
- Берегівський район – 17 осіб (з них 2 медичних працівника);
- Виноградівський район – 101 особа (з них 16 медичних працівників);
- Воловецький район – 47 осіб (з них 10 медичних працівників);
- Іршавський район – 158 осіб (з них 23 медичних працівника);
- Міжгірський район – 78 осіб (з них 8 медичних працівників);
- Мукачівський район – 116 осіб (з них 49 медичних працівників);
- Перечинський район – 173 особи (з них 19 медичних працівників);
- Свалявський район – 116 осіб (з них 6 медичних працівників);
- Рахівський район – 132 особи (з них 22 медичних працівника);
- Тячівський район – 79 осіб (з них 9 медичних працівника);
- Ужгородський район – 202 особи (з них 41 медичний працівник);
- Хустський район – 171 особа (з них 23 медичних працівника).
Станом на 09.00 год. 22 червня 2020 року в області зареєстровано:
57 випадків смерті у зв’язку із коронавірусною хворобою COVID-19;
842 особи, які вилікувались від COVID-19.
За інформацією державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”, станом на 0900 год. 22 червня 2020 року в області:
інцидентність (кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) становить 40,51 (при заявленому показнику не більше 12 осіб на 100 тисяч населення);
кількість тестувань методом полімеразно – ланцюгової реакції, проведених за останні 7 днів на 100 тисяч населення – 38,82 (при заявленому показнику не менше 12 на 100 тисяч населення);
завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я 1-ої хвилі - 59,63 % (при заявленому показнику не більше 50 %).
Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ˮ (зі змінами), інформації державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” 22.06.2020 № 9/2000/01, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:
1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.
2. Скасувати послаблення протиепідемічних заходів, введених на території області рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 № 8 (із змінами від 18.06.2020).
3. Визнати такими, що втратили чинність абзац другий пункту 3.1, пункт 7 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 червня 2020 року № 10.
4. Заборонити на всій території області із 25.06.2020 року:
закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім:
надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.
Термін: до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення
5. Заборонити у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.
6. Починаючи із 00.00 год. 23 червня 2020 року до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення встановити контрольно-пропускні пункти на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:
- Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів);
- Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).
7. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:
7.1. Забезпечити належну організацію роботи контрольно-пропускних пунктів, зазначених у пункті 6 даного рішення комісії;
7.2. Здійснювати пропуск осіб через вищенаведені пункти лише після проведення температурного скринінгу з безконтактною термометрією всіх пасажирів, фіксації часу перетину, номерів транспортних засобів та напрямку руху, місця вибуття та прибуття транспортного засобу (пасажирів).
8. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Рахівській, Воловецькій райдержадміністраціям:
8.1. Організувати медичне забезпечення роботи вищенаведених контрольно-пропускних пунктів;
8.2. Забезпечити направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.
9. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:
9.1. Внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи:
- о 8 годині в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади;
- о 10 годині в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України;
10. Рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи о 10 чи більш пізній годині.
Термін: протягом дії карантину
11. Рекомендувати суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у фармацевтичній сфері, місцевим органам Пенсійного фонду України, банківським установам:
11.1 Встановити із 11.00 по 13.00 години прийому відвідувачів (споживачів) похилого віку розмежувавши прийом із іншими відвідувачами.
11.2. Не допускати у визначені вище години прийом інших категорій громадян (споживачів).
Термін: протягом дії карантину
12. Управлінню з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії із правоохоронними органами облдержадміністрації:
12.1. Організувати доведення до населення інформації щодо посилення в області протиепідемічних заходів із залученням наявних засобів оповіщення.
13. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування:
13.1. Організувати доведення до населення інформації щодо посилення в області протиепідемічних заходів із залученням засобів оповіщення об’єктових, спеціальних та відомчих систем оповіщення, у тому числі системи „ПАВІАНˮ, а також мобільних (переносних) засобів, встановлених на автомобільному транспорті.
Термін: три рази на день до окремого рішення
14. Сільським, селищним головам та органам державної реєстрації актів цивільного стану:
14.1. Забезпечити завчасне надання до органів Національної поліції інформації про проведення запланованих урочистих заходів, пов’язаних із укладанням шлюбу для здійснення контролю за дотриманням карантинних вимог.
Термін: протягом дії карантину
15. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування:
15.1. Опрацювати питання щодо залучення громадських формувань до здійснення патрулювання населених пунктів та моніторингу стану дотримання карантинних вимог і вимог щодо самоізоляції.
Термін: протягом дії карантину
Остання зміна сторінки: 22-06-2020 17:33