Відбувся ІІІ районний фестиваль "Apple Fest"

15 вересня, на стадіоні села Сторожниця відбувся ІІІ районний фестиваль «AppleFest».

Культосвітні працівники з усього району з’їхалися на стадіон с.Сторожниця для участі у фестивалі. Кілька сільських рад представили свої палатки, в яких демонстрували вироби народних умільців та різні смаколики з яблук, котрими пригощали всіх присутніх.

Фестиваль розпочався святковою ходою по селу ансамблю мажореток та духового оркестру Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради. Колона була надзвичайно нарядною, так як у ній взяли участь учасники колективів художньої самодіяльності району та міста Ужгорода в різнобарвних костюмах.

Урочисто відкрили фестиваль та тепло привітали всіх присутніх: керівник апарату райдержадміністрації – Руслана Боднарюк, начальник відділу культури райдержадміністрації – Марія Котляр, Сторожницький сільський голова – Василь Сіка.

У концертній програмі прийняли участь такі колективи району: народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» РБК, зразковий хореографічний колектив «Наша файта» БК с.Сторожниця, народний аматорський вокальний ансамбль «Арніка» Тарновецької дитячої школи мистецтв, народний чоловічий ансамбль «Бетяри» БК с.Сторожниця, Іванна Білак - солістка Ужгородського районного будинку культури,народний родинний дует «Рідна пісня» РБК. Завітали на свято і провідні хореографічні колективи Творчої спілки «Закарпатський обласний осередок Національної хореографічної спілки України» (голова осередку Толвай О.О.).

Усі колективи отримали смачні подарунки, подяки та пам’ятні сувеніри.

Протягом усього дня люди святкували, брали участь у різних конкурсах та майстер-класах, пригощалися і веселилися від душі. В кінці святавиступилагість фестивалю - Маріанна Сухолова, українська співачка.

Народні гуляння тривали до опівночі.

Остання зміна сторінки: 24-09-2019 15:13