В районі вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 6 років з дня розстрілу Небесної Сотні, який став переломним моментом в Революції Гідності та змусив владу вивести війська зі столиці та піти на компроміс з опозицією.

Вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди. 107 Героїв Небесної Сотні віддали свої життя за краще майбутнє нашої країни. 45 з них загинули від куль саме 20 лютого 2014 року.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності у будинку культури села Сторожниця відбувся перегляд документального фільму «Небесна сотня на стороні гідності».

У клубних закладах району проведено години памяті «Герої не вмирають» (с.Дубрівка, Андріївка, В.Солотвино, Глибоке, Невицьке); тематичні вечори: «А їх зустріли небеса» (с.Н.Солотвино), «Захисник – це покликання» (с.Худльово); години спілкування «Небесну Сотню зорі освітили, щоб безсмертною лишалась у віках» (с.Пацканьово).

У бібліотечних закладах організована тематичні виставки «Пам’яті Небесної Сотні», а в ЦРБ пройшов перегляд фільму «Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії України».

Остання зміна сторінки: 20-02-2020 18:32