Проведено годину інформації, присвячену подвигу Героїв Крут.

29 січня виповнюється чергова річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Так, працівниками Ужгородської центральної районної бібліотеки: в.о.директора ЦРБС Кароль Е.С., педагогом-організатором Катко О.Ю. і завідовачкою шкільної бібліотеки Чіслак Н. у Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ст., 29 січня проведено годину інформації, присвячену подвигу Героїв Крут. Педагог–організатор розповіла  присутнім учням 8-10 класів про те, що Крути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження. У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни.

Також учасники заходу переглянули відеофільм «Бій під Крутами шлях у вічність».

Оформлено книжкову виставку «Крути: подвиг і трагедія України».

Остання зміна сторінки: 31-01-2020 10:49