Правова вікторина під назвою "Знай свої права"

10 грудня працівники культури с. Пацканьово Псяйка Г.М. - зав. бібліотекою та Мерв'як Т.М. - директор БК провели казкову правову вікторину під назвою "Знай свої права" до міжнародного дня прав захисту людини.

Мета вікторини: навчити учнів визначати у повсякденному житті правові ситуації та встановлювати їх шляхом розв’язання. Саме тому 1989 року ООН прийняла окремий документ під назвою "Конвенція про права дитини". Конвенція - це міжнародна угода. У ній держави беруть зобов’язання дотримуватись прав кожної дитини. І наша держава також підписалася під цим документом, а значить - пообіцяла світові піклуватися про своїх громадян.

Приклади були наведені на казкових героях, а саме : про Мауглі, який з народження жив у тваринному середовищі, про Гаррі Поттера, коли опікун читає його листи, що надходять хлопчику із школи чарівників, Бабу-Ягу, яка викрадає Івасика Телесика. На таких казкових героях діти визначали хто правий , а хто порушив права.

Від народження всі люди мають права, які захищаються державою. Їх потрібно знати і реалізувати. Але потрібно пам’ятати - треба поводитись так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини!

Остання зміна сторінки: 09-12-2019 13:42