Четвертий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Безбар’єрний календар».

Четвертий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Безбар’єрний календар».

Цей розділ про важливі дати, визначні і пам’ятні дні, на які варто звернути увагу. У ньому пояснюється, для чого їх запроваджено, як потрібно відзначати та коли привітання є недоречними.

Наприклад,, 25-го листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. У календарі надаються рекомендації щодо одягу, який можна вдягти цього дня, аби підтримати жінок і дівчат, які страждають від насильства, наводиться ряд заходів, що проводять з нагоди цього дня.

Будь-яку дату з цього розділу Довідника можна додати до календаря у вашому смартфоні, Google календаря, календаря Outlook, Yahoo тощо. Зберігайте, налаштовуйте нагадування про важливі дні та долучайтеся до їхнього відзначення!

Для більшого – заходьте до «Довідника безбар’єрності» https://bf.in.ua/.

✔️ Нагадаємо, що наразі він має чотири розділи: «Складові безбар’єрності», «Правила мови», «Словник» та «Безбар’єрний календар». Вже зовсім скоро цей список поповниться розділом, який розкаже про культуру спілкування і взаємодії з різними людьми.

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олена Зеленська. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Остання зміна сторінки: 24-11-2021 13:15