Зустріч з представниками Управління Держпраці у Закарпатській області.

Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі, тому задля надання розяснень щодо новацій трудового законодавства у воєнний час, сьогодні, заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупин разом з працівниками райвійськадміністрації зустрілися з головними державними інспекторами Управління Держпраці у Закарпатській області.

Фахівці Управління надали роз’яснення щодо змін трудового законодавства у військовий час,  оплати праці, звільнення в період воєнного стану, а також було обговорено основні проблемні ситуації, які виникають при переїзді та реєстрації релокованих підприємств.

Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами. Реалізація цього проєкту підтвердила свою ефективність та наданий час вже 70 суб’єктів господарської діяльності скористалися фаховою підтримкою спеціалістів Управління.

Разом з тим, у зв’язку  з продовженням воєнних дій, Держпраці прийнято рішення про розширення сфери надання консультаційної підтримки на всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в теперішніх умовах. Відтак, усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю на території Ужгородського району зможуть отримати консультації з різних питань.

Отримати роз’яснення Управління Держпраці у Закарпатській області можна за допомогою таких засобів комунікації:

- адреса: 88000 м.Ужгород, вул. Минайська, 16 (4 поверх);

- телефон: (312) 67-12-42; +38(095) 469 08 95; факс : 2-08-03