Зустріч щодо фінансового забезпечення реабілітаційного центру в с.Ратівці

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський  та перший заступник Христина Мацко зустрілися з директором  благодійного  товариства "Центр медико-соціальної реабілітації дітей імені святого Михайла"  с.Ратівці Меліндою Ветровською та бухгалтером Оленою Богуславською щодо фінансування реабілітаційного центру за рахунок коштів державного бюджету в рамках пакету «Реабілітація».

Для ефективної співпраці з Національною службою  здоров'я України та залучення коштів з бюджетів різних рівнів для функціонування центру благодійній організації необхідно змінити організаційно-правову форму. Фахівці райдержадміністрації Лілія Москалюк, Юлія Багара та головний лікар Ужгородської районної лікарні Олег Голуб, які також були присутні на зустрічі, надали методичну та консультативну допомогу з цього приводу, а також  розробили дорожню карту, де покроково описано всі необхідні дії.

Остання зміна сторінки: 11-06-2020 10:54