Збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів ключових сфер економіки

Для можливого представлення України широкому колу міжнародних партнерів потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній на щорічній Конференції з питань відновлення України (URC 2024), яка буде проходити у червні 2024 року в м. Берлін, проводиться збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів ключових сфер економіки.

Пропозиції щодо інвестиційних проєктів можна подавати шляхом заповнення відповідної форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS9WnHFnn4WwTgSEF1Bor4lpVf6yc-VuZuY81rMvpKIBFW3A/viewform.

 Основні критерії для інвестиційних проєктів: економічна доцільність або привабливість проєкту для потенційних інвесторів, стадія проєкту - через форму можуть бути подані проєкти різної стадії готовності - від концептуального проєкту до детально опрацьованого. Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проектам. Бюджет проекту – від 1,0 млн. дол.. США.

Остання зміна сторінки: 05-04-2024 10:13