Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Сьогодні на розгляд комісії було подано 84 непобутових споживачі, які боргують за сплату електроенергії. Звернення щодо відключення від електроенергії боржників було розглянуто першим заступником начальника Ужгородської РВА Христиною Мацко та членами комісії.

За рішенням комісії було вирішено 33 споживачі виключити з списку, адже 31 боржник сплатив борг повністю, а 2 потрапляють у перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено, згідно пункту 8 Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148.

Районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунпослуги.

Остання зміна сторінки: 29-09-2022 16:28