ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Сьогодні під головуванням в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христини Мацко за участі заступника голови Віталія Дупина відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглянуто одне питання про надання дозволу приватному виконавцю на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування яким має неповнолітня дитина.

Комісія прийняла рішення про відмову  у наданні дозволу на здійснення правочину, зокрема у наданні приватному виконавцю дозволу на звернення стягнення на нерухоме майно, що знаходиться на території Ужгородського району, що належить на праві власності Особі 1  право користування яким має дитина  Особа 2. Рішення прийнято на онові єдиного  принципу - дотриманням найвищих інтересів дитини.

Остання зміна сторінки: 13-05-2021 16:29