Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

8 травня в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко.

На розгляд комісії винесені питання про надання матеріальної допомоги двом громадянам, житлові будинки яких постраждали внаслідок пожежі.

Заслухавши та обговоривши інформації, з метою реагування на ситуацію, що склалася, створення нормальних та безпечних умов життєдіяльності, комісія прийняла рішення надати матеріальну допомогу громадянам, житлові будинки яких постраждали, на здійснення заходів з ліквідації наслідків пожежі, за рахунок коштів районної Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки.

Остання зміна сторінки: 08-05-2020 11:37