Засідала робоча група щодо організації пасажирських перевезень

Враховуючи останні зміни чинного законодавства України щодо організації пасажирських перевезень на території району, розпорядженням голови Ужгородської райдержадміністрації було утворено робочу групу, яка 24 січня провела своє перше засідання при першому заступнику голови РДА Христині Мацко.

Під час засідання, робочою групою було проведено обговорення змін, що стосуються проведення конкурсів із визначення перевізників пасажирів на приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі території району та укладання договорів із перевізниками.

Після вивчення вимог законодавства та обговорення стану організації пасажирських перевезень були розглянуті заяви перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах району та підготовлені пропозиції голові райдержадміністрації щодо укладання договорів про перевезення пасажирів та організації проведення конкурсу із визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах.

Також, розглянуто перелік об’єктів наступного конкурсу із визначення перевізників на автобусних маршрутах, який сплановано провести наступного місяця до закінчення терміну дії договорів.

Остання зміна сторінки: 24-01-2020 16:08