Закарпаття отримало гуманітарну допомогу у вигляді лікарських препаратів від COVID-19

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою, взяв участь в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді лікарських препаратів від COVID-19: 560 доз Bamlanivimab та 1120 доз Etesevimab, для жителів Закарпаття.

Діють ці ліки безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потраплянню в лікарню.

Проєкт реалізований за сприяння Президента України та Посольства України в США.

Окрема подяка народному депутату України Євгену Пивоварову за комунікацію з Посольством і МОЗ та Миколі Тищенку за швидку доставку ліків у Закарпаття.

Остання зміна сторінки: 11-10-2021 08:38