За тиждень темпи вакцинації на Закарпатті зросли на 110%

В області збільшується кількість охочих отримати щеплення від COVID-19, а отже зростають і темпи вакцинації. Особливо чітко це показує динаміка останніх 7 днів. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Цифри – річ сувора, і вони стверджують, що у порівнянні з минулим тижнем темпи вакцинації в області збільшилися на 110%», – зазначив Мирослав Білецький.

Після впровадження нових карантинних обмежень та зважаючи на різке збільшення кількості хворих на ковід, у тому числі і серед дітей, закарпатці активніше імунізуються.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, у жовтні медики вже виконали 59 475 щеплень. Якщо такі темпи зберігатимуться і впродовж цього тижня, то прогнозують, що кількість щеплень до кінця поточного місяця може бути на 6% більшою, ніж у вересні.

Загалом від початку вакцинальної кампанії закарпатські медики виконали 354 453 щеплення.

Першу дозу отримали 208 594 людей, що становить 17% населення регіону.

Завершили вакцинальний цикл, тобто отримали 2 дози 145 859 осіб – 12% населення області.

Остання зміна сторінки: 25-10-2021 19:52