«За суботу та неділю в області – один із кращих показників вакцинації на вихідних», – Вікторія Тимчик

Протягом суботи та неділі, 23 – 24 жовтня, в Закарпатті вакцинувалося 3490 осіб.

Це один із найвищих показників виконаних щеплень за вихідні у регіоні. На цьому наголосила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії в області.

«Раніше в середньому було дві тисячі за два дні, а тепер кількість щеплень значно зросла. Ми розуміли, що на вихідних активність менша, адже люди хочуть відпочити вдома, але зараз епідситуація погіршується, тому охочих вакцинуватися стало більше», – підкреслила Вікторія Тимчик.

За її словами, це також пов’язано з тим, що в суботу та неділю в області розгорнули нові пункти щеплення.

Остання зміна сторінки: 25-10-2021 19:47