З 24 червня мешканці Ужгородського району, які мають право на відстрочку від мобілізації, зможуть подавати заяви і відповідні документи у ЦНАП сільських, селищних або міських рад за місцем реєстрації

З 24 червня мешканці Ужгородського району, які мають право на відстрочку від мобілізації, зможуть подавати заяви і відповідні документи у Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) сільських, селищних або міських рад за місцем реєстрації.

Сьогодні, 19 червня, Віталій Дупин, заступник голови районної державної адміністрації разом з керівником Ужгородського РТЦК та СП Ігорем Тищуком провів нараду з працівниками територіальних громад району щодо можливості подавати заяви на відстрочку від мобілізації до ТЦК через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Під час наради Віталій Михайлович та Ігор Михайлович детально роз’яснили всі етапи цього процесу, щоб кожен працівник міг чітко зрозуміти та надати необхідну допомогу громадянам, які мають право на відстрочку.

Також обговорили етапи процесу:

1. Подання заяви до ЦНАП сільської, селищної, міської ради за місцем реєстрації.

2. Перевірка документів відповідними службами.

3. Отримання рішення щодо відстрочки. Це нововведення впроваджується з метою забезпечення більш швидкого й ефективного обслуговування громадян. Відокремлення процедури подання заяв на відстрочку до ЦНАПів дозволяє РТЦК ефективніше виконувати свої основні завдання щодо мобілізації.

Остання зміна сторінки: 19-06-2024 13:56