Якісна доступна медична допомога в сучасних умовах: у с.Коритняни Холмківської ТГ запрацювала нова амбулаторія

Сьогодні, 23 жовтня, у Холмківській територіальній громаді відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

В урочистому відкритті взяли участь перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Мирослав Білецький, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, голова Холмківської сільської ради Тетяна Вачиля, депутати сільської ради, народний депутат України команди Президента  Михайло Лаба.

Для жителів с.Коритняни та громади в цілому відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер вони матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. В амбулаторії обслуговуватимуть мешканців двох сіл – Коритняни і Кінчеш, загалом це 2500 осіб. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам,  з усім необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги, збудоване у рамках національної програми Президента України Володимира Зеленського  «Доступна медицина». У приміщені розташована зона для надання первинної медичної допомоги, де розміщені кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, власна лабораторія та реєстратураТакож передбачено умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Щодня у закладі працюватимуть два сімейних лікарі.

Відтак, відкриття сучасного медичного закладу дасть можливість жителям громади безперешкодно, швидко та якісно отримувати медичні послуги.

Нова амбулаторія готова до прийому пацієнтів!

Будьте здорові!

Остання зміна сторінки: 23-10-2021 14:47