Вячеслав Дворський провів нараду з керівниками структурних підрозділів

Сьогодні, 03 лютого, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. В нараді взяли участь голова районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько та керівник апарату Руслана Боднарюк.

На порядку денному розглядалися питання:

Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтва району у 2019 році;

Про стан виконання контрольних документів управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації протягом 2019 року;

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2019 році.

Крім того, на нараді мова йшла про підготовку матеріалів до чергового засідання сесії районної ради та щорічного звіту голови районної державної адміністрації. Присутні інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів наголошено на дотриманні  трудової та виконавської дисципліни в роботі з документами, із зверненнями громадян, та при виконанні доручень керівництва райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 03-02-2020 14:22